• 2018-04-10
  • 174
  • 0
نحوه بررسی اصل بودن کالاهای شیائومی

نحوه بررسی اصل بودن کالاهای شیائومی


کالاهای شیائومی نیز، مانند هر برند دیگری، دارای نسخه های تقلبی و غیر اصلی است. اما خوشبختانه برای بررسی اصالت محصولات این برند راهکارهایی وجود دارد.

کالاهای اصلی شیائومی دارای برچسب مخصوصی به شکل زیر است.با خراشیدن پوشش محافظ موجود در کنار این برچسب، تعدادی رقم مشاهده می کنید. این اعداد، کد ۲۰ رقمی مخصوص محصولات شیائومی است.

اگر به بخش تشخیص اصالت در وبسایت شیائومی بروید (http://www.mi.com/verify)، با وارد کردن این کد ۲۰ رقمی میتوانید از اصل بودن کالا مطمئن شوید.در این صفحه تعداد دفعاتی که این کد بررسی شده است نیز نمایش داده می شود.البته برای محصولات zmi شکل برچسب کمی متفاوت است. این برچسب مطابق آنچه در تصویر می بینید بنفش رنگ می باشد.آدرسی که برای بررسی اصالت این نوع محصولات باید مراجعه کنید، بر روی برچسب قابل مشاهده است. برای این منظور به این لینک مراجعه کنید.با مراجعه به این آدرس در صفحه چینی زبان کافیست کد ۲۰ رقمی را وارد کنید. در این صفحه نیز دفعات و همچنین زمانی که این کد بررسی شده، قابل مشاهده است.

 لازم به ذکر است که نتیجه این بررسی نیز به زبان چینی است، ولی نگران نباشید برای حل این مشکل می توانید از مترجم گوگل استفاده کنید!تگ ها :

ارسال نظر