چراغ سقفی هوشمند فیلیپس شیائومی


  • 0تومان

  • موجودی:2 تا 3 روز دیگر
  • کد محصول: Xiaomi Philips Smart LED Ceiling Lampامروزه لامپهای رشته ای دیگر استفاده ای ندارد و صنعت لامپهای دیود در حال توسعه است. جدیدترین مدل ها بسیار هوشمند هستند و می توانند جلوه های روشنایی شگفت انگیزی، نه تنها برای چشم، بلکه برای خلق و خوی و ذهن شما ایجاد کنند.


چراغ سقفی هوشمند فیلیپس شیائومی یک لامپ سقفی صاف و گرد است که قطر آن ۵۰ سانتیمتر است. این محصول ۳۰۰۰ لومنت را منتشر می کند و می تواند به عنوان منبع نور اصلی در یک اتاق ۲۰ متری مورد استفاده قرار گیرد. نور بدون صدمه زدن به بینایی و ایجاد حس ناخوشایند و یا ناحیه های تاریک به طور مساوی و یکنواخت در فضا توزیع می شود.


چراغ سقفی هوشمند فیلیپس شیائومی دارای سنسورهایی است که میتواند تغییرات روشنایی در روز را پیگیری کند. این گجت به طور خودکار روشنایی مطلوب را مطابق با وضعیت انتخاب می کند و به این ترتیب دیگر نیازی نیست نگران نور بیش از حد روشن یا خیلی کم در اتاق باشید. محدوده دمای رنگ لامپ از ۲۷۰۰K تا ۵۷۰۰K، و محدوده روشنایی آن از ۰٫۱Lm تا ۲۰۰۰Lm می باشد.


یک حالت نوردهی بسیار جالب وجود دارد که به عنوان حالت “مهتاب” نامیده می شود، در این حالت روشنایی لامپ شما را به یاد درخشندگی ماه می اندازد. در این حالت، لامپ نوری نرم و آرام ارائه می دهد و خصوصا قبل از خواب، آرامش می بخشد.


لامپ همچنین می تواند به صورت دستی از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند مدیریت شود. شما می توانید بر اساس فعالیت های خود روشنایی را در سطحی مطلوب تنظیم کنید و آن را به عنوان یک حالت روشنایی جداگانه ذخیره کنید تا مرتبه بعد با یک کلیک دوباره به آن حالت بازگردد.


گذشته از اینها، اگر لامپ با دستبند سلامتی می بند همگام شود، امکان بیشتری را برای کنترل آن از راه دور فراهم می کند، برای مثال هنگامی که شما به خانه برمی گردید، لامپ روشن می شود و زمانی که منزل را ترک می کنید خاموش خواهد شد.


چراغ سقفی هوشمند فیلیپس شیائومی دارای استاندارد ضد گرد و غبار IP60 است که لامپ را در برابر گرد و غبار حشرات حفظ کرده، به تمیزی آن کمک می کند. توان مصرفی این لامپ ۳۳ وات بوده و  از مواد ABS ساخته شده است. کیفیت بالای ساخت این محصول طول عمر آن را تا ۲۵۰۰۰ ساعت تضمین می کند. این مدل دارای ریموت نمی باشد.


نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی